Ağız Bakımı, Genel Sağlık, Hamilelik ve Diş, Misvak

Hamilelikte Misvak Kullanımı

Hamilelikte Misvak Kullanımı

Hamilelikte Misvak Kullanmak Sakıncalı Mı?

Ağız ve diş bakımda kullanılan Misvak aslında “Erak” adı verilen ağacın köklerinden oluşuyor. Tabi bu ürün her zaman kullanabilir mi? veya hamilelikte misvak kullanımının bir sakıncası olur mu? Gibi sorular akla geleceğinden öncelikle bunun cevabını verelim. Misvak bilindiği gibi son derece doğal ve kendiliğinden yetişen bir ağaç olduğundan hiçbir şekilde sağlığa zarar vermez. Dolayısıyla ister hamilelikte ister normal bir dönemde misvakın kullanımında herhangi bir sakınca bulunmaz. Sağlık açısından herhangi bir sakıncası bulunmayan, fakat birçok faydalı yönü olduğu bilinen misvak ağacının artık diş fırçası formunda tasarımı var.

Toothwak Misvak Diş Fırçası Raflarda Yerini Aldı !

Günümüzde kullanımı oldukça yaygın bir şekilde devam eden misvak, mükemmel bir diş temizliği sağlıyor. Bunun yanı sıra damak, dil ve diş etleri için son derece ideal bir kullanım alanına sahip olan misvak, son derece doğal bir ürün olması nedeniyle tercih ediliyor. Bu ihtiyacı göz önüne alan tasarımcılarımız misvak ağacının uç kısımlarını yine ağaçtan yapılma gövde üzerine monte ederek Misvak Diş Fırçasını üretti ve sizlerin beğenisine sundu.

Misvak Diş Fırçası Kendi Özel Kutusu İçerisinde Muhafaza Ediliyor!

Alışılagelmiş diş fırçaları ile aynı görünüme sahip olmasına rağmen farklı ağaç formları kullanılarak güçlendirilmiş bir gövdeye sahip olan Misvak Diş Fırçası, şimdiden organik ürün pazarında hayli iddialı bir konuma geldi. Üretildiği günden bugüne büyük bir talep gören ve TOOTHWAK markasıyla satışa sunulan diş fırçası ilk kullanımda değiştirilebilir başlıklarında bulunan liflerin şişerek yumuşaması için temiz bir su içerisinde bir saat bekletiliyor. Kendi özel bir kutusu içerisinde satışa sunulan diş fırçası her kullanım sonrasında mutlaka yine kendi kutusu içerisinde ağzı açık bir şekilde muhafaza edilmelidir. Çünkü sentetik diş fırçaları ile aynı kutuya konulduğunda, normalin çok üzerinde bakteri üreten poliüretan kökenli diş fırçalarından mikrop bulaşabilir ve bu fırçalardan akan kimyasallar misvak diş fırçasının doğal ağaç gövdesinin lekelenmesine neden olur. ŞİMDİ SİPARİŞ VER!