Misvak

Toothwak Nedir ?

Toothwak Nedir ?

Toothwak Diş Fırçası

Toothwak, Erak ağacından elde edilen misvakın özel bir tasarım ile diş fırçası haline dönüştürülmesi sonucunda ortaya çıktı.

Misvak Diş Fırçası

Binlerce yıldır insanların ağız ve diş sağlığını korumak için kullandığı misvak, Toothwak ile günümüz diş fırçası tasarımında yeniden sizlere sunuldu. Özellikle diş etleri ve diş minesi sağlığı açısından faydaları saymakla bitmeyen bu yeni ürün, son derece kullanışlı bir şekilde tasarlandı. Misvak ağacından yapılma bu doğal diş fırçası, sentetik diş fırçalarından bizleri kurtaracak niteliklere sahip. Her yönüyle organik bir yaşamı özleyen insanoğlu açısından büyük bir ar-ge olan bu ürün, sıradan diş fırçaları ile karıştırılmamalı. Çünkü sıradan diş fırçaları polyester karışımdan oluşur ve içerisinde bulunan kimyasallar, dişlerimizi fırçalarken vücudumuza giriş yapar.

Dişlerinizi Koruyun
Bir süre kullanıldıktan sonra hijyen açısından atılması gereken plastik diş fırçaları yerine değişebilir başlıklı bu doğal misvak diş fırçasını deneyin! Toothwak, üç adet değiştirilebilir fırçası ile eskiyen başlıkların değişimine imkan tanıyor ve uzun ömürlü bir deneyim sunuyor. Sağlık için siz de Toothwak’ı seçin! Toothwak, uç kısmında misvak kıllarından oluşan değişebilir başlıklara sahip doğal bir diş fırçasıdır. Erak ağacından elde edilen misvaktan imal edilmektedir. Misvak kullanmanın faydalarını biliyor musunuz ? Makalemize göz atın!