Diş Beyazlatma, Misvak

Misvak Diş Beyazlatır mı ?

Misvak Diş Beyazlatır mı ?

Misvak ile Diş Beyazlatma

Misvak dalları, yüzyıllardır ağız ve diş bakımında güvenle kullanılıyor. Doğal olarak; acaba misvak diş beyazlatır mı? Diye şüpheyle yaklaşanlar olabilir. Sonuçta uç kısmında lifleri bulunan bir ağaç ne kadar diş sağlığına elverişlidir? Diye merak edenler tabii ki olabilir.

Şunu açıkça söyleyebiliriz ki günümüzde kullanılan plastik hammaddeye sahip diş fırçalarından çok daha fazla sağlıklı ve kullanışlıdır. Üstelik TOOTHWAK ile diş fırçası formunda deneyimleyebilirsiniz. Hangi açıdan bakarsak bakalım bugün için doğal ürünler sağlığımızın korunması bakımından gerçekten önemli ve bu tarz ürünleri çok dikkatli seçmemiz gerekiyor.

Doğal Diş Temizliği İçin Misvak

Günde en az iki kez fırçalanması gereken dişlerin sentetik kökenli poliüretan malzemelerden üretilmiş diş fırçaları ile fırçalanması bu konuya hassasiyet gösterenler için büyük bir rahatsızlık konusu. Üstelik bu kimyasal madde üzerine sürülen diş macunları da birçok kimyevi madde içeriyor. Bu anlamda dişleri sağlıklı bir şekilde beyazlatma görevini yerine getiriyor diyemeyiz. Bu açıdan, doğal ürün taleplerini dikkate alan firmamız tamamı yerli bir ürün olan Toothwak misvak diş fırçasını tasarlayarak bu alandaki ihtiyacı karşılamış oldu.

Doğal yollardan ağız ve diş sağlığını korumak isteyenler, uçları dövülmüş düz misvak satın almak yerine değiştirilebilir misvak uçlara sahip doğal diş fırçamızı satın alarak süt beyaz dişlere sağlıklı yoldan kavuşabilirler. Misvak diş fırçasını aldığınızda özel kutusu içerisinde size gönderilir. Kullanım sonrasında mutlaka kendi kutusunda muhafaza edilmesi gerekiyor. Ayrıca ilk kullanıma has olmak üzere uç kısmının bir saat kadar temiz bir su içerisinde bekletilerek temizleme görevi üstlenen liflerin yumuşaması beklenmelidir.

Misvak Binlerce Yıldır Vazgeçemediğimiz Bir Tutku

İnsanoğlu doğa ile iç içe yaşadığından temel gereksinimlerini en kolay şekilde karşılamanın yollarını aramış ve bu konuda tecrübe kazanmıştır. Tarihsel bir tecrübe ile sabittir ki misvak diş temizliğinde sade ve etkili bir çözümdür. Bu realiteden yola çıkan Toothwak, diş fırçası formunda misvak kullanmanın keyfini yaşamanız için ar-ge çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Hamileler misvak kullanabilir mi ? Makalemizi okuyun!