Misvak

Misvak Satın Alanlara Harika Bir Alternatif!

Misvak Satın Alanlara Harika Bir Alternatif!

Eskiden Erak ağacının ince dallarından kesilmiş misvak satın alınırdı. Artık misvak diş fırçası olan Toothwak var. Son derece şık ve kolay kavranabilir yapısıyla misvak diş fırçası, ağız ve diş sağlığına önem verenler için tasarlandı. ‘Toothwak’ adıyla piyasaya çıkan bu muhteşem ürünü daha yakından tanımak ister misiniz?

Değiştirilebilir başlıkları olan misvak diş fırçası, bir ömür boyu kullanılabilecek dayanıklılıkta üretildi. Ergonomik gövdesi ve ağız içerisinde rahatlıkla temizlik yapacak şekilde esneklik kazandırılan misvak başlıklar, kendi orijinal kutusu içerisinde satılıyor. Bu yeni ürüne yoğun talep olmasının başka bir nedeni görüntüsü ve fonksiyonları ile diğer diş fırçalarından ilk bakışta çok büyük bir farklılık göstermesidir. Ocak 2019’da katıldığımız Expo Natura Organik ve Doğal Ürünler Fuarı’nda çok büyük ilgi ile karşılanan diş fırçamız, yeni nesil doğal ürün konseptinde oldukça iddialı bir ürün.

Yedek Başlıklı Diş Fırçası

Orijinal kutusu içerisinde muhafaza edilmesi gereken bu ürün asla diğer plastik kökenli diş fırçalarının yanına konulmamalıdır. Çünkü plastik diş fırçalarında mikroplar ve bakteriler çok hızlı ürerler. Dolayısıyla gayet doğal bir hijyen sağlayan misvak diş fırçasını diğer normal diş fırçaların yanında bulundurmamanızı tavsiye ediyoruz. İlk kullanımda fırça kısmının bir saat kadar temiz su içerisinde bekletilerek yumuşamasının sağlanması gerektiğini de hemen belirtelim. Değiştirilebilir uçlarda bulunan tüm fırçaları, ömrünü doldurduktan sonra döndürerek çıkartabilirsiniz. Sonrasında yeni satın aldığınız yedek başlıklar ile değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz uçları taktıktan sonra misvak diş fırçasını kullanmaya devam ediyorsunuz.

Plastik Diş Fırçalarından Ayrı Saklayın!

Misvak diş fırçasını asla plastik diş fırçalarının bulunduğu yere koymayınız. Çünkü poliüretan hammaddeye sahip diğer diş fırçalarında bakteriler çok hızlı bir şekilde üreme yapar ve doğal diş fırçasına geçişler yaşanabilir.

Petrol ürünü plastik diş fırçalar, tamamen doğal misvak başlıklı diş fırçasına zarar verebilir. Bu yüzden kendi kabında, kapağı açık bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Kendi kabına ürünü yerleştirirken mümkünse kuru bir bezle suyunu almalısınız.

Plastik fırçalarla yan yana koymayın!

Kullan At Misvak Yerine Toothwak!

TOOTHWAK misvak diş fırçası, misvak çubuklarına kıyasla daha kullanışlı. Çünkü değiştirilebilir uç başlıkları sayesinde daha hijyenik bir ağız bakımı sağlar. Ayrıca kendine has kutusu ile kolayca saklanabilir. İlk kullanımında, fırça kısmı bir saat kadar temiz bir su içerisinde bekletilir. Böylece liflerin dişlerde temizliği sağlayacak yumuşaklığa ulaşması sağlanır. Daha sonra kullanıma hazır hale gelir. Oldukça uzun ömürlü bu sağlıklı ürünün fırçaları aşındığında diğer diş fırçaları gibi çöpe atmak yerine değişebilir başlıklarını çıkartıp yenisini takıyorsunuz. Sağlıklı ve bembeyaz dişlere kavuşmanız dileğiyle…

ŞİMDİ SATIN AL